9 thoughts on “ Prevarih Se Srce Dadoh - Lepa Lukić - Prevarih Se Srce Dadoh (Vinyl)

  • Shalqiu është fruti më i ëmbël i verës dhe duket gati e vështirë të gjejmë një person që nuk e pëlqen! I Më shumë se 90% ujë, shalqiri është fruti që do t’ju freskojë gjatë gjithë sezonit! E nëse këtu në Living hamendësojmë se të gjithë njerëzit e kanë qejf këtë frut, e dimë që këta të fundit do të ndaheshin në dy grupe kur bëhet fjalë për farat.
  • HIT VIDEO! VUČIĆ PRESLIŠAO MATEMATIKU DIREKTORA PUTEVA! Pa kako, bre, Drobnjak, miliona, kad je 90 puta 5 samo
  • Luana Vjollca është aktualisht me ish të dashurin e Dafina Zeqirit, Krenar Çocajn, i cili është përfolur edhe për një lidhje me Genta Ismajlin dhe këngëtare të tjera. Por me gjasa, pak prej jush e dinë që përpara se të lidhej me Krenarin, Luana ka pasur një romancë relativisht të gjatë me ish të dashurin [ ].
  • Nuk mendoj se e pengon ndonjë gjë në këtë drejtim. Unë mendoj se nëse zellin që kanë për të bërë këto scupet, ta harxhojnë për të bërë profesionin nuk do kishte fare situata të tilla sepse në fund të fundit edhe drejtësia i ka të qarta mekanizmat e veta. Fakti kur është fakt .
  • Pyetjes se nëse është e gatshme ta lejojë të atin të takojë vajzën, gruaja tha por, por duke kërkuar së pari një takim me të. “Takimin e parë do e kesh me mua, të dytin me vajzën”, tha ajo. Por babai i vajzës nuk ka qenë i gatshëm të pranojë menjëherë për të takuar vajzën. Ai tha se .
  • foto: Marina Lopičić. Lepa Lukić doživela je to da bude prevarena žena. Kraljica narodne muzike ispričala je da se od prvog supruga Vlade Perovića razvela posle sedam godina braka jer ga je uhvatila tokom seksa s ljubavnicom.. Lepa Lukić pred kamerama otkrila pravu istinu: Nije tačno da zbog greške lekara nisam mogla da imam decu!Author: Glossy.
  • Foto: MONDO/Mario Milojević Kako je navedeno u saopštenju Policijske uprave, osumnjičeni se tereti da je u maju ove godine neovlašćeno pristupio računaru dečaka (11) i potom sa njegovog Facebook profila ostvario komunikaciju sa devojčicom od koje je zahtevao da se fotografiše bez odeće i pošalje mu fotografije, što je ona i učinila. L. Đ. se sumnjiči i da je pokušao da navede.
  • SRPSKA GLUMICA BILA JE BONDOVA DEVOJKA u dva filma o agentu , danas je se niko ne seća 4. jun ČOVEK SENKA PREPORUČUJE: Ovo je pet albuma koje bi trebalo da preslušate danas (VIDEO).
  • Princ Leka dhe Elia Zaharia së fundmi kanë vizituar New York-un, ku kanë pasur rastin të jenë pjesë e darkës së organizuar nga fondacioni i Versailles. Çifti gjithashtu kanë pozuar së bashku për revistën presigjoze franceze Point de Vue. Aktorja Zaharia është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe nuk heziton që herë pas here të [ ].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

[an error occurred while processing the directive]